ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Шановні батьки, адміністрація Лазірківської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В.О.Підпалого інформує Вас про те, що 22 грудня 2017 року закінчується І семестр 2017/2018 навчального року. Нагадуємо, що з 23 грудня  2017 року по 8 січня 2018 року включно триватимуть зимові канікули.
Класний керівники провели з Вашим(ою) сином (донькою) виховну годину на тему « Попередження нещасних випадків на період зимових канікул (22.12.2017-09.01.2018). Розглянуто такі питання:
- попередження вживання учнями алкогольних напоїв, тютюнових виробів в місцях масового гуляння;
- попередження правопорушень та злочинів;
- попередження нещасних випадків на водоймищах;
- попередження нещасних випадків при користуванні громадським та приміським транспортом;
- попередження антигромадської поведінки в парках, скверах, кафе, на вулицях міста.
- по попередженню дитячого травматизму про вибір безпечних місць для дитячих ігор під час канікул, правила безпечної поведінки на природі.
Класні керівники провели з Вашим (ою) сином (донькою) цикл профілактичних бесід:
- про вимоги пожежної та електробезпеки при влаштуванні ялинок і використанні піротехнічних засобів, про безпеку дітей на зимових канікулах;
- протипожежна безпека, користування газом;
- попередження дитячого травматизму, « Лід .Дорога. Водойми. Піротехніка. Автомобіль» ;
- «Обережно - вибухонебезпечні предмети»;
- поведінка біля водоймищ, у лісі
- профілактика інфекційних захворювань;
- « Обережно лід, ожеледиця!»
- профілактика негативних явищ серед учнів (наркоманія, токсикоманія, алкоголізм, тютюнопаління).
- «Ти - пасажир», «Ти - пішохід», « Дорожні знаки - це азбука безпеки»,  « Безпечний рух по обочині»,  «Перша медична допомога при ДТП».
Відповідно законодавства України про відповідальність за виховання своїх дітей, звертаємо Вашу увагу  на організацію відпочинку Вашого(ої) сина(доньки) під час зимових канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обоє 'язків . Тримайте під контролем проведення дозвілля( сином, донькою) за межами дому. Проводьте роз'яснювальні бесіди. Обмежте перебування сина (доньки) за межами дому у вечірній час. Після 20:00 годин перебування ваших дітей на вулиці, кафе, дискотеці без супроводу дорослих забороняється.
Відповідальність за збереження життя і здоров 'я дітей під час зимових канікул  несуть батьки, опікуни, та особи, які за них відповідають.

Директор школи                                            П.В.Копотун